جمعه، 20 تير ماه، 1393
ورود
image image image image

دانشمدان موفق به کشف کلید خاموش و روشن مغز انسان شدند !

 محققان دانشگاه جورج واشنگتن موفق به کشف یک کلید خاموش/روشن در مغز شده‌اند که می‌تواند انسانها را بیهوش یا هوشیار کند.محققان با مطالعه یک بیمار مبتلا به صرع دریافتند پالس‌های الکتریکی یک بخش خاص در موارد مکرر باعث به خواب رفتن وی می‌شود....

تماشا کنيد : تيزر تبليغاتي بي نظير BMW M4 بر روي عرشه ناو هواپيما بر

شرکت‌های بزرگ خودروسازی از شگردهای مختلفی برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند، در این میان لوکیشنی که در آن از محصولات فیلمبرداری می‌شود، اهمیت زیادی دارد، ما لوکیشن‌هایی زیبای زیادی را در این تبلیغات دیده‌ایم، مثلا کوهستان‌های آلپ، فرودگاه‌های متروک، صحراهای نمک و......

باز هم پيش بيني کورتانا در جام جهاني درست از آب در آمد !

چندر روز پيش بود که برايتان نوشتيم که دستیار صوتی ویندوز فون ، کورتانا نتيجه تمام بازي هاي جام جهاني 2014 برزيل را درست حدس زده است.آخرین پیشبینی این دستیار صوتی مربوط به بازی آرژانتین-هلند بود که کورتانا توانست برد آرژانتین را پیشبینی کند.تا امروز کورتانا 14 پيش بيني پشت سر هم را درست انجام داده است !...

قيمت اسمارت فون LG G3 با گارانتي غير رسمي در ايران

اسمارت فون LG G3 قرار است به طور رسمی در 31 تیرماه وارد بازار ایران شود (البته اگر مشکلی بوجود نیاید) اما قبل از ورود این گوشی تعدادی از افراد این گوشی را وارد به صورت غیر رسمی وارد بازار ایران کرده اند و در بعضی از شهرها به فروش می رساند براساس همین تصمیم گرفتیم در یک خبر کوتاه به همه طرفداران این گوشی خبر بدهیم که ممکن است تا چند روز دیگر نمونه هایی از این گوشی را در پشت ویترین بعضی از مغازه ...

grand theft auto v

 به نظر می رسد اکنون دیگر بودجه خارق العاده تولید پنجمین نسخه بازی دزدی بزرگ اتومبیل  به جیب سازندگان آن برگشته باشد. زیرا این بازی ویدیویی تا کنون نه تنها یک میلیارد دلار فروش داشته است ، بلکه استانداردهای جدیدی را هم در فروش سرگرمی های دیجیتال خلق کرده است.


روز سه شنبه سایت رکوردهای جهانی Guinness تایید کرد که GTA V تا کنون ۶ رکورد جهانی را پشت سر گذارده است. و اکنون تریلر بازی هم هفتمین رکورد را به نام خود ثبت نموده است. و همه این اتفاقات تنها طی سه هفته (از آغاز عرضه بازی تا کنون) رخ داده اند.

Grand Theft Auto V با دارایی کنونی اش تا به اینجا نامدارانی چون Call of Duty و The Avengers و Avatar را هم پشت سر گذارده است.

لیست رکوردهای GTA V عبارتند از:

  • ۱- بهترین فروش یک بازی اکشن-ماجراجویی در ۲۴ ساعت
  • ۲- بهترین فروش یک بازی ویدیویی در ۲۴ ساعت
  • ۳- سریع ترین سرگرمی در کسب درآمد یک میلیارد دلاری
  • ۴- سریع ترین بازی ویدیویی در کسب درآمد یک میلیارد دلاری
  • ۵- بالاترین میزان درآمد یک بازی ویدیویی در ۲۴ ساعت
  • ۶- بالاترین سودآوری یک محصول سرگرمی در ۲۴ ساعت
  • ۷- بیشترین میزان تماشای تریلر برای یک بازی اکشن- ماجراجویی

منبع : bgr

 

Grand Theft Auto V breaks seven world records

Rockstar’s marketing budget seems to have paid off. Not only has Grand Theft Auto V generated more $1 billion in revenue, it has also set a new bar for entertainment sales altogether. Guinness World Records confirmed on Tuesday that GTA V has broken six sales world records, and a seventh for its trailer, since going on sale three weeks ago. Some of the enormous properties that GTA has now surpassed include Call of Duty, The Avengers and Avatar.

Although the game is set in an alternate reality Los Angeles, developer Rockstar North is based in Europe and Guinness World Records Editor-in-Chief Craig Glenday said that ”GTA totally deserves to be recognized as an icon of modern British culture, and we’re thrilled to be able to feature the game in the record books. Gaming is no longer a niche hobby, as [GTA V] has proved, and how exciting that it’s taken on the might of Hollywood and won!”

Here is the full list of records broken by GTA V according to Guinness World Records:

    1. Best-selling action-adventure videogame in 24 hours

    2. Best-selling videogame in 24 hours

    3. Fastest entertainment property to gross $1 billion

    4. Fastest videogame to gross $1 billion

    5. Highest grossing videogame in 24 hours

    6. Highest revenue generated by an entertainment product in 24 hours

    7. Most viewed trailer for an action-adventure videogame

 

موضوع : game تاریخ ارسال : پنجشنبه، 18 مهر ماه، 1392 توسط admin  بازدید : 1595 پرینت0

ارسال نظر...

comments powered by Disqus

اشتراک در گجت نیوز

شما هم به جمع مشترکین ما بپیوندید. ایمیل خود را در قسمت پایین وارد کرده و بر روی عضویت کلیک کنید تا آخرین مطالب گجت نیوز به ایمیل شما ارسال شود.

ورود به سیستم