آخرین مطالب
1
امروز
اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8

اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8 منتشر شد؛ چه مواردی تغییر کرده است؟

اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8 (Nokia 8) منتشر شد و کاربران کشورهای فنلاند و لهستان می‌توانند این آپدیت را دریافت کنند. اما چه چیزی در این نسخه تغییر کرده است؟

به گفته کاربران انجمن XDA Developers، دارندگان نوکیا 8 با شماره‌های مدل TA-1004 و TA-1012 قادر به دریافت این به‌روزرسانی خواهند بود. یکی از مدیران شرکت اچ ام دی گلوبال، جوهو سارویکاس (Juho Sarvikas)، با ارسال توییتی جدید نیز عرضه اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8 را تایید کرده است.

آپدیت جدید نوکیا با حجم 1.5 گیگابایت، قابلیت‌هایی همچون تصویر در تصویر، جزئیات کامل‌تر برای اعلان‌ها و ورود خودکار کلمه‌های عبور را به پرچمدار این شرکت محبوب اضافه می‌کند. حالت بوت سریع‌تر و بسته امنیتی ماه نوامبر نیز همراه با این به‌روزرسانی به دست کاربران خواهد رسید. کاربران می‌گویند یوتیوب در حالت اجرای هم‌زمان دو اپلیکیشن به صورتی یک‌پارچه اجرا می‌شود. در نتیجه می‌توان علاوه بر مشاهده محتوا، به جستجو و وب‌گردی نیز پرداخت. بهبود عملکرد دوربین، یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که باید به آن اشاره کنیم. اگرچه هنوز امکان تنظیم دستی ایزو و سرعت شاتر وجود ندارد، اما شاتر تا حداکثر 0.5 ثانیه باز خواهد ماند. ماه آگوست و زمانی که نوکیا 8 رونمایی شد، برخی کاربران از مشکلات مربوط به فوکوس خودکار خبر دادند که به نظر می‌رسد حالا این مشکل برطرف شده است.

سارویکاس می‌گوید این آپدیت طی دو روز آینده به دست کاربران خواهد رسید. با این حال اگر اپراتورها قصد بررسی دوباره آن را داشته باشند، احتمالا این زمان به یک هفته یا بیشتر افزایش پیدا می‌کند.

اندروید 8 اوریو برای نوکیا 8

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*