آخرین مطالب
0
امروز
کمپین سلام مدرسه سامسونگ

کمپین سلام مدرسه سامسونگ با هدف نوسازی مدارس اطراف تهران برگزار شد

همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید، کمپین سلام مدرسه سامسونگ با هدف کمک به تجهیز و نوسازی مدارس شهرهای حاشیه تهران برگزار شد.

سامسونگ الکترونیکس همزمان با شروع سال تحصیلی جدید کمپین «سلام مدرسه» را با هدف کمک به تجهیز و نوسازی مدارس حاشیه شهر تهران برپا کرد. این کمپین که بخشی از برنامه‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ است، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و با حضور کارمندان شرکت سامسونگ در مدارس اجرا شد.

در این فعالیت داوطلبانه، کارمندان سامسونگ ایران با حضور در مدارس مناطق محروم مانند پاکدشت، شهر قدس و قرچک اقداماتی همچون رنگ‌آمیزی مدرسه، توسعه فضای سبز و اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی را انجام دادند.

مسعود فیاضی، مدیر روابط عمومی و مسئولیت‌های اجتماعی سامسونگ درباره فعالیت‌های انجام شده در کمپین سلام مدرسه سامسونگ گفت:

کارمندان سامسونگ سپتامبر هر سال در نقاط مختلف جهان به طور داوطلبانه فعالیت‌هایی را در راستای مسولیت‌های اجتماعی انجام می‌دهند. امسال کارمندان سامسونگ در ایران با مراجعه به مدارس مختلف در مناطق محروم با اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی و رنگ‌آمیزی مدرسه و توسعه فضای سبز، برگ دیگری از فعالیت‌های مسولیت‌ اجتماعی این شرکت را ورق زدند.

اهدای بیش از 2 هزار کوله رنگی و ابزار آموزشی در کمپین سلام مدرسه سامسونگ

به گفته وی، در طول برگزاری این کمپین بیش از 2 هزار کوله رنگی و ابزارهای آموزشی در مدارس مناطق محروم حاشیه شهر تهران به دانش‌ آموزان اهدا شد. فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ بر روی چهار موضوع آموزش، سلامت، اشتغال و محیط‌ زیست تمرکز دارد. در این میان بخش آموزش با مشارکت دو جانبه سامسونگ و مراکز آموزشی یا موسسات و انجمن‌ها سهم عمده‌ای در فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت ایفا کرده است. راه‌اندازی کتابخانه‌های گویا با همکاری انجمن نابینایان ایران، تاسیس مرکز فناوری با همکاری مشترک سامسونگ و دانشگاه امیرکبیر و ساخت آکادمی مهندسی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای گوشه‌ای از فعالیت‌های اجتماعی سامسونگ برای ارتقای آموزش کودکان و جوانان ایرانی است.

کمپین سلام مدرسه سامسونگ

فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ در سرتاسر جهان با حضور کارمندان این شرکت در فرصت‌ها و زمان‌های مختلف پیگیری می‌شود. کارمندان سامسونگ در فرصت‌های پیش آمده با حضور در مراکز آموزشی و فضاهای سبز اقدامات مختلفی مانند آموزش به کودکان، کاشت درختان، پاکسازی محیط زیست از زباله و… را انجام می‌دهند.

در ایران هم طی یکی دو سال اخیر همزمان با شروع سال تحصیلی، کارمندان سامسونگ در مراکز آموزشی مناطق محروم حاضر می‌شوند و به نوسازی و تجهیز مدارس کمک می‌کنند. سال گذشته سامسونگ کمپین «کوله رنگی» را در موسسه محک و مناطق محروم شهر تهران برگزار کرد.

علاقه‌مندان با کلیدواژه #سلام_مدرسه می‌توانند فعالیت‌های جدیدترین کمپین آموزشی سامسونگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*