آخرین مطالب
0
امروز
مراحل بازی نهنگ آبی

مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی !

مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی است!

بازی نهنگ آبی تبدیل به عنوانی داغ در دنیای وب، تمامی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها شده است. بعد از اینکه مشخص شد از ابتدای معرفی بازی تاکنون چند صد نفر قربانی آن شده‌اند، تب بازی بیشتر شد و کاربران درباره مراحل بازی نهنگ آبی کنجکاو شدند. این بازی از 50 مرحله تشکیل شده است، اما کاربر نمی‌تواند همانند سایر بازی‌های کامپیوتری، طی یک شب آن‌ها را به اتمام برساند! بازی به نحوی طراحی شده که کاربر باید قدم به قدم جلو برود، به همین دلیل اغلب در هر روز، فقط یک وظیفه به وی محول می‌شود و فقط باید یک مرحله را پشت سر بگذارد.

هدف از این کار، درگیر کردن کاربر است. اگر مراحل بازی نهنگ آبی کمتر از این تعداد باشد، در ضمیر ناخودآگاه کاربر وارد نشده و نمی‌تواند او را برای خودکشی در آخرین مرحله قانع کند. همچنین اگر بازی بیش از این طول بکشد، بعید نیست با تبدیل شدن به روزمرگی، کاربر را از خود دور کند.

مراحل بازی نهنگ آبی

کاربر باید طی مراحل بازی نهنگ آبی اعمال مختلفی انجام دهد که تقریبا تمامی آن‌ها توام با خشونت هستند. یک نکته در این مراحل وجود دارد؛ کاربر باید (از نظر بازی) تبدیل به فردی جسور و شجاع شود، به حدی که بتواند در مرحله پنجاهم، قدرت پریدن از ارتفاع و گرفتن جان خود را داشته باشد!

متاسفانه اغلب افرادی که به بازی نهنگ آبی جذب شده و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند نوجوانان هستند. انسان‌ها در این سن شدیدا کنجکاو بوده و همیشه دوست دارند توانایی‌های خودشان را به دیگران ثابت کنند. به همین دلیل کارهای خطرناک و آزاردهنده این بازی را با اشتیاق انجام می‌دهند، چرا که احساس می‌کنند با این کار بزرگ شده‌اند.

مراحل بازی نهنگ آبی

طی چندین بررسی مشخص شد کسانی که واقعا مراحل را تا انتها ادامه داده و حتی در نهایت خودکشی کرده‌اند، مستعد این‌چنین اعمالی بوده‌اند. به عبارت دیگر آن‌ها از نوعی مشکل افسردگی رنج برده و یا به خاطر ابتلا به مازوخیسم، همواره از آزار دادن خود لذت می‌برند.

مراحل بازی نهنگ آبی

در مراحل بازی نهنگ آبی شاهد اعمالی همچون زخم کردن و بریدن بدن، خراشیدن متن و یا شکلی مشخص بر روی آن، بریدن لب، دیدن فیلم‌های ترسناک و بالا رفتن از بلندی هستیم. در یکی از مراحل به کاربر گفته می‌شود «باید بر ترس خود غلبه کنی» که نشان می‌دهد دلیل قدم به قدم پیش رفتن بازی، دل و جرات دادن به کاربر برای انجام مرحله 50 یعنی پرت کردن خود از ارتفاع است.

قصد ما از ذکر کردن مراحل بازی نهنگ آبی افزایش سطح آگاهی افراد جامعه و مخصوصا والدین است. آشنایی بیشتر با بازی نهنگ آبی بهتر به آ‌ن‌ها در کنترل رفتارهای فرزند خود کمک می‌کند. وقتی یک نفر در بحبوحه داغ شدن این بازی، انجام یکی از اعمال ذکر شده در زیر را توسط فردی دیگر مشاهده کند، به خاطر آگاهی، بهتر می‌تواند به وی کمک کرده و او را نجات دهد. در غیر این صورت خیلی ساده از رفتارهای آن فرد می‌گذرد که می‌تواند عواقبی ناگوار داشته باشد.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک کرده و نتیجه را برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله دوم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و چند فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال شده، را تماشا کن.
 • مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه عکس گرفته و برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اتمام، تصویر آن را برای مدیر بفرست.
 • مرحله پنجم – اگر برای تبدیل شدن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با استفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این است که چندین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.
 • مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد)
 • مرحله هفتم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.
 • مرحله هشتم – باید در بخش استاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی است).
 • مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»
 • مرحله دهم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باشد، بهتر است.
 • مرحله یازدهم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.
 • مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.
 • مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.
 • مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بزن.
 • مرحله پانزدهم – یک سوزن بردار و آن را چندین بار در دست خود فرو کن.
 • مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.
 • مرحله هفدهم – در منطقه محل زندگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.
 • مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.
 • مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق کردن این مرحله تلاش کنی.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به بازی نهنگ آبی را کنترل می‌کند.
 • مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر بازی یا یکی از مدیرهای آن است).
 • مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.
 • مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد).
 • مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).
 • مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.
 • مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد کرد و تو باید آن را بپذیری.
 • مرحله بیست و هفتم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.
 • مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.
 • مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ شده‌ای.
 • مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی است. کاربر باید هر روز راس ساعت 04:20 دقیقه از رخت خواب بلند شده و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال شده توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت است، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت کردن با یک نهنگ است).
 • مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.

مراحل بازی نهنگ آبی

اگرچه نوجوانان امروزی اغلب به‌روز بوده و از سطح دانش خوبی برخوردارند، اما انسان در یک بازه زمانی، شدیدا کنجکاو بوده و دوست دارد به دیگران و مخصوصا به خودش ثابت کند «من شجاع و توانا هستم». نوجوانان به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، در مقایسه با سن خود بیشتر می‌فهمند، اما به موازات همین اتفاق، کنجکاوی آن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

دنبال کردن مراحل بازی نهنگ آبی تنها کار غیر منطقی نیست که می‌توان انجام داد! حتی اگر به این بازی دست پیدا کردید، اجرای آن عاقلانه نیست. به عنوان نمونه‌ای دیگر، فردی می‌تواند به بهانه کسب تجربه و یا کنجکاو بودن، با سرعتی دیوانه‌وار با موتورسیکلت حرکت کند، اما هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای وجود دارد. پس چرا باید این کار را کرد؟

نکته جالب‌تر اینکه برخی افراد مدعی هستند هدف آن‌ها، اجرای بازی تا مرحله 49 و انجام ندادن مرحله 50 یعنی خودکشی است. این افراد دانسته و یا ندانسته باز هم به دام بازی نهنگ آبی و سازندگان شیطان صفت آن افتاده‌اند، چرا که همچنان در تلاشند یک نوع توانایی‌شان را به دیگران و همچنین به خود اثبات کنند.

پیشنهاد گجت نیوز به تمامی جوانان و نوجوانان عزیز این مرز بوم این است که برای اثبات توانایی‌های خود، به ورزش‌های سالم و کسب علم و دانش روی آورده و با کسب مدارج بالا در این زمینه‌ها، به روشی دیگر قدرت و توانایی خود را اثبات کنند. هر چیزی ارزش یک بار تست کردن ندارد!

۷۴۳ دیدگاه

 1. الکی نگو تو جراتشو نداری بامزه😠😠😠

  (1)
 2. وای چقدر بد.چند روز پیش دو تا دختر ۱۵ و۱۶ ساله به خاطر این بازی ۱۵ ساله ی مرد ۱۶ ساله ی تو کما است.🙁😭😭😢😢

  (1)
 3. بازی برای چی اونم پنجاه روز و پنجاه مرحله.از سراسر دنیا هرکی دوست داره با ۱میلیون بودجه پول تو جیبی بیاد ایران در عرض یک هفته خود به خود از گرسنگی از بدبختی از بیچارگی از بیکاری از معتاد شدن از هزار تا درد و رنج زندگی تو اینجا مردن رو‌ هر ثانیه میبینه و میمیره البته با شکوه

  (5)
 4. خیللی ممنون از همه دوستان طنز پرداز
  همین الان که در ادامه مطالب میخندیم یادمون باشه تو اصقهان خانواده دو دختر در بهت و شک موندن که نهنگ آبی چیه ؟
  مراقب افراد خانوادمون زیر 20سال باشید . این مراحل رو برای طنز نگفتن به محز دیدن یک مرحله در اعضای نزدیک خانواده بیشتر مراقب اونا باشیم ….

  (7)
 5. همه چیزش خوبه فقط من ساعت ۴ صبح رو سرم توپ شلیک کنن بیدار نمیشن .فقط خواب :-I:-I:-I

  (3)
 6. من مرحله 49هستم فردا دیگه تو این دنیا نیستم😥😥😥

  (-2)
 7. بچه ی محله امون چند وقت پیش بخاطر این بازی با قرص خودکشی کرده،(اما با شست و شوی معده اش الان زنده است)بنظر من هدف سازنده بازی ،فهمیدن چند تا روش های روانشانسی بوده نه کشتن مردم /دوستان ی کم به مفهوم نهنگ دقت کنین(اگه تو آب گیرت بیاره بهت ضربه میزنه و بعد غرقت میکنه )
  ساعت 5 صبح ذهن آدم خالیه و برنامه ها وارد ناخودآگاه میشه /ولی بنظرتون کسی ک ب خودش آسیب میرسونه تا درد بکشه آدمه سالمیه؟😒اگر میخاین بمیرین ی راه بی درد رو انتخاب کنید مگه مریضین ک خوتونو زجر کش میکنین؟

  (5)
 8. این بازی علاوه بر شستوشو دادن مغز ضمیر نا خوداگاه را هم از بین میبره تا در نهایت ….

  (7)
 9. این چه کاربیا این همه نظر والا راس میگن این بازی بدرد کسایی که زندگی دیگه امیدی ندارن میخوره نه برا ما کسی که اززنوگی سیرشده باید اینو انجام بده امو برو برس بزندگیت نهگ اویی یعنی چی سیکو

  (5)
 10. کلا این بازی براخارجیاست امکاناتشم دارن همون برج بلندو انواع جرثقیل اینا که تو ایران پیدا نمیشننن

  (13)
 11. یکی این بازیو برا دوsت دختر من بفرسته تااخر عمر دعاش میکنم

  (3)
 12. آقا خدایی همه مراحل ی طرف این مرحله جرثقیل ی طرف آخه جرثقیل از کجا بیارم برم بالاش ولی به نظر من بازی خوبه برا اون هایی که از زندگی خسته شدن
  شکست عشقی خوردند😂😂😂
  راضیم فقط هر کس بازی رو داره برا من بفرسته ممنون میخوام ی بار هم که شده تجربه کنم

  (-2)
 13. هوف پرایداشونم نظر دادن نصفشون پراید دارن ولی زندن و نظر میزارن هرچیزی رو مثه ادم ازش استفاده کنی عالیه منظورم ماشینه و اینکه بازی انلاین تا حالا کلش بازی نکردیم تاصب تاشب دستمون باشه گوشی چه برسه منتظر بمونیم فرداش چی میخواد بگه

  (6)
 14. حتما بایید کسایی که به درد جامعه نمیخورن این بازی رو بازی کنن هم خودشون راحت میشن هم همه مردم جهان.

  (8)
 15. آغا نظرا عالی بود…
  خواستم بگم که خب مگه کرم داریم 50 روووز خودمون و معطل این بازی کنیم ؟
  بعدم مریض نیستیم که تیغ بکشیم رو لبمون خو چه کاریه میکشیم رو رگمون 😂
  اوف قافیه رو😂😂😂
  بعدم نشد یه پراید میخریم 140 تا میریم و خلاص…
  حالا اینا هیچی تو ایران ب جز برج میلاد ساختمونی در حد مردن نیس . کمترم باشه ناقص العضو میشیم😂
  حالا اینا همه به درک . ساعت 4:20 صب پاشیم تا فیلما دانلود بشن با این نت سه هفته طول میکشه😂😂
  من که از خیر مردن گذشتم😂😂😂😂

  (70)
 16. آغا اولا نظرا عالی بود
  دوما خب کسی بخواد خودکشی کنه کرم نداره که 50روز خودشو معطل کنه . مگه مریضیم تیغ بکشیم رو لبمون😂
  خب میکشیم رو رگمون 😂
  بعدم فوقش نشد یه پراید میگیریم 140 تا میریم و خلاص…
  بعدم تو ایران مگه از رو برج میلاد بپریم بمیریم
  چون اصن ساختمون در حد مردن نداره😂😂😂
  حالا اینا هیچی ساعت 4:20 صب پاشیم تا فیلما دانلود بشن با این نت یه هفته طول میکشه خب😂😂

  (10)
 17. سلام ببخشید این فیلم آهنگ هارو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟

  (-7)
 18. بابا توروحتون مردم از خنده حالا کم دیوونه بازی داریم ک یه نهنگ ابی هم بیاد تو مملکت
  یه سری ادم خل اینکارارو میکنن ک به قول دوستان همونا انجام بدن تا تعدادشون کم بشه نخاله نداشته باشیم
  خخخخ

  (21)
 19. اعصابم خورد شده مرحله آخر گیر کردم هرچی از بالای بوم میپرم نمیمیرم رفتم شهرداری و بانک مسکن میگم ی مجوز و ی وام ساخت بدین بسازم تا برنده شم تو گوششون که نمیره شهرداری میگه به خونتون طرح خورده باید تحویل بدی بانکم میگه بودجه نداریم
  خداییش مورچرم از خونه یه طبقه بندازی پایین نمیمیره
  خلاصه مسئولین که رسیدگی نمیکنن اگه کسی کد تقلبی شو ساخته برام بفرسته تا روی خارجو کم کنیم
  =-O:-P;-):-):-!T_TO:-):-P:O

  (13)
 20. اخه یکی نیس به این سازنده بازی بگه پسر عزیز ما اگه چهار صبح بخوایم فیلم دانلود کنیم اونم با این وضعیت نت یکی دو روز باید فقط بشینیم منتظر باشیم دان شه ریل راه اهنم که نیس جرثقیلم که باید بری تو داهاتا یا تو جاهایی پیدا کنی که 4 ساعت فقط باید تو راه باشی برج بلندم که نداریم اصلا لطفا مسولین رسیدگی کنن این امکاناتو بدن خخخ 😉

  (18)
 21. ساعت چند؟؟؟؟؟.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۴:٢٠؟؟؟؟؟؟
  من اگه بخام بازی کنم هم هرگز قرار نیست ساعت۴:٢٠صبح بیدار بشم
  تازه بخوام فیلم ترسناک دان کنم

  (11)
 22. اقا نهنگ باید بپره تو اب نه که مثل خر خودشو از بالا پشت بوم پرت کنه اصلا نهنگ چجور باید از جایی بره بالا مگه پا داره؟بهتر نیست خودتونو خفه کنید؟جالبتر میشه ..نه اصلا برید تو پیاده رو مثل ماهی که جون میده بالا پاین بپرید اگه ازت پرسیدن چیکار میکنی بگو نهنگ ابی هستم حال کردم تو پیاده رو جون بدم مشکلیه؟hamedhd هستم از حکم

  (21)
 23. بچه ها من یه بازی راه انداختم به اسم (پراید آبی-نیسان آبی)دو مرحله هم هست اگه میخوایید زود تر بمیرید مراحل پایین رو انجام بدید.

  1-خرید پراید آبی یا نیسان آبی
  2-رانندگی تو جاده با سرعت 100km/h

  (32)
 24. من نقاشیم بده بلد نیستم نهنگ بکشم:-)

  (32)
 25. به قول یه بنده خدایی شیر هم که باشی جلو جمعیت گاااو کم میاری عزیزان اینااا گاون میرن سمت این بازی

  (20)
 26. اولا میخواستم بگم که من این همه نت ندارم واسه سازندش عکس بفرستمو فیلمو اهنگ دان کنم اگر هم بازی کنم میگم شارژ بفرست عکس نهنگو واست میفرستم بعدشم من تو شهرمون نه ریل قطار هست نه جرصقیل هست نه ساختمون بلند هست
  😁😁😁کلا شهر نیست که دهاته مسعولین رسیدگی کنن لدفا

  (23)
 27. دداش اگه یک پولی مدادن شاید مثلا یک200ملیونی مو بابام از گرفتاری نجات پیدا کنه بعد به جای پریدن ازیک برج حاضرم ک50تا پراید بخروم

  (8)
 28. من میخوام بدونم اگ من وسط این بازی جا بزنم چهواتفاقی می افته چون میگن دیگ راه برگشتی نداره اگرمنوطش جا بدنم چیکار میخواد یکنه سا کسی طسگ ای جا بدنه چی از دستش بر میاد

  (11)
  • دوست عزیز سازندگان این بازی به جی پی اس گوشیت وصل میشن و اگه جا بزنی مثلا بهت میگن‌ما کنار خونتون دم فلان جا هستیم اگه متوقف کنی بازی رو میایم و فلان کار رو میکنیم

   (12)
  • من داداشم۱۴ سالشه خیلی باهوشه و کنجکاو از پس هر سایتی هم برمیاداینقد ک تو فضای مجازی بچده نابغه شده و همش درگیر بازی کامپوتری و آنلاینه واقعا استرسشو گرفتم‌همش میترسم بره سراغ همچین چیزایی نگرانم

   (10)
 29. بازیش خیلی هیجانی و احمقانست
  بدرد کسایی میخوره ک سرشون واس دردسر و ترس درد میکنه
  منم یکی از اونام:)

  (-3)
 30. عاغااااااااااااااااااااااااااا مانزدیکمون راه اهن نیست تازه خونه های نزدیکمونم از دم ویلایی ان بلندترین ساختمون ک نزدیک ماس 2طبقه س تازه خودمو بندازم نمیمیرم ک نهایتا قطع نخاع میشم

  (7)
 31. آخه یکی نیست به این احمق بگه بابا ما مردممنو هنوز پراید میخرن بعد تو بچه سوسول ملت مارو از نهنگ آبی میترسونی؟سازندش اگر عقل داشت واسه پراید یک وام میزاشت دیگه نیازی به بقیه مراحل ندا تازه تعداد کشته ها هم بیشتر میشد

  (32)
 32. مراقب اینه دهه هشتادیا باشید :((

  (17)
 33. راستی نمیشه بجای نهنگ کشیدن عکس دوست دخترمو بکشم؛کلاس داره💗💗

  (13)
 34. من که میدونم اخرش میندازنش گردن امریکا…..پس از همین الان….مرگ بر آمریکااا خخخخ….مرحله پنجاه بازی ام اینه….یک پراید بخر خخخ

  (45)
 35. لطفا بخونین… حتی اگه اولشو خودتون میدونید… بازم بخونید لطفا تا اخرش … اول اینکه بازی اولین بار سال 2015 و توی روسیه و توسط یه دانشجوی روانشناسی اخراجی سروکلش پیدا شد. که با شگرد های روانشناسی از جمله شرطی کردن(مثلا اگه یه نفرو به فندق شرطی کنن، وقتی بهش فندق بدن هرکاری ازش بخوان میکنه) بچرو گول میزنن و میفرستنش تو بازی و اونجا هم با تهدیداتی از جمله کشتن خودش یا خانوادش مجبورش میکنن هرکاری میخوان بکنه. اصل این بازی توی دیپ وب هست که خوده دیپ وب هم یا عالمه توضیحات میخواد چون اصلش مربوط به دیپ وبه خلاصه بازیش طی 50 مرحله ازتون میخواد کارایی رو بکنید از جمله اسیب زدن به خود یا نشستن لبه ی چند تا بلندی یا بالا رفتن از جرثقیل و راس یک ساعت مشخص یه سری اهنگا و فیلمای خاص رو که ادمین میفرسته گوش دادن… تا طرف برسه مرحله ی 50 اون موقع وقتی کاملا برای خودکشی امادش کردن و میخوان که خودشو از یه جای خیلی بلند پرت کنه پایین و اونم که کاملا مغزش شستشو پیدا کرده این کارو به راحتی میکنه. البته خیلی خیلی توضیحات طولانی تر دیگه ای هم داره که خودش چند تا کتاب میخواد این جمع بندی تمامش بود. اینم بگم که بچرو بعد از اینکه گول زدن میفرستنش به یه لینک تا واسه بازی ثبت نام کنه تا بتونه وارد بازی شه… توی فرم ثبت نام آدرس جد و ابادشم ازش میخوان و در آخر هم میخوان که یه فیلم از خودش بگیره و بگه هربلایی تو این بازی سرم بیاد تقصیر خودمه و مسئولیتش با منه. با این شکل بچه ی نگون بخت که نمیدونه چی در انتظارشه همه ی اطلاعاتشو در اختیارشون میزاره. اگرم به سیستم اطلاعات غلط بده سیستم فوق هوشمند ثبت نامشو لغو میکنه.

  (42)
 36. احمقانست وقتی بدونی جلوت چاهه و بری توش

  (29)
 37. به شوهر من چ ربطی داره ، فیلیپ دوست دارم 😭

  (-43)
 38. 😍 خیلی باحاله فیلم ترسناک واقعی ،من عاشق فیلیپ بودکین شدم ،بنظرتون با من ازدواج میکنه ؟؟؟؟😪 من عاشق پسرای شرورم ،این پسر محشره ،فک کنم عاشقش شدم 😭

  (-53)
 39. اون ایکیوهایی که دارن توی نت معمولی دنبال لینک این بازی میگردن خودشونو خسته نکنن چون هیچی پیدا نمیکنن جز خبر و برنامه های چرت و پرت به همین نام این بازی فقط توی دارک و دیپ وب پیدا میشه که اصلا واسه یه شخص معمولی دسترسی به این دو وب کار غیرممکنی هست . پس خودتونو اینجاها خسته نکنین . تمام

  (14)
 40. سلام منم یکی از بازیکن های نهنگابی بودم تا مرحله40رفتم تا اینکه دوست به دوست لعنتی ام گفتم و اون هم به پدرو مادرم گفت بعد ی کتک درست حسابی و گوشیمو ازم گرفت دیگ نمیتونستم باهاشون به ارتباط باشم . راستی خیلی اعتماد نفس ادمو و نترسیدن از هیچی رو ب ادم یاد میده نمیدونستم ک اخرش مرگه و الانم از دوست لعنتی ام خیلی خوشحالم .

  (-4)
 41. ♦️چالش «نهنگ آبی» تمام شد

  🔹مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای: سازندگان آن دستگیر شده‌اند و از آنجا که نهنگ آبی نیاز به یک ادمین برای تایید و اعلام مراحل دارد، با دستگیری سازندگان آن عملا دیگر این چالش وجود ندارد

  (12)
  • سلام من دیروز حدود ساعت ۴.۳۰ با دوستم و پسر عمم دم در دنشسته بودیم دیدیم صدا های ترسناک میاد صدای در و صدای یه بچه میومد بعد دیدیم یه پسر هم سن و سال خودم رد شد صدا از گوشی اون بود بهش گفتم داداش ترسیدم چی کار میکنی گفت تقصیر نهنگ هس بعد رفت

   (6)
 42. سلام بزارین اسکولها کمتر شن اگر مرحله ۵۰هم نموردن مرحله۵۱ اسم مرحلش هست نیسان آبی و بعدش خدا بیامرز میشن لطفا آدرس بشوتن جهت ۳ روز و ۷ روز تشریف فرما بشیم😂😂😂😂

  (10)
 43. سلام به همه . ایول. حال میکنم از همه چی جک میسازیم. کلی خندیدم نطراتو خوندم . دمتون گرم .کلا هممون خوبیم :)))))))))))))

  (22)
 44. به نظر من این بازی عالیه
  چون افراد بی خاصیتی رو
  از جامعه حذف میکنه 😂😂😂

  (-6)
 45. 🔴نهنـگ آبـی در ایران

  میگن این ادمین بازی نهنـگ ابـی به یه دختر ایرانی پیام داده گفته رو دستت نهنگ ابی رو بکش

  دختره هم گفته عجیجم دستم خونی میشه واسه نی نیمون ضرر داله😶😐😂😂

  (71)
 46. آقا از نظر من این بازیو دخترا انجام بدن سازنده بازی خودش یه راست میره مرحله پنجاه یو خون به جیگر میشه میمیره دخیا لطفا بازیو انجام بدید

  (-43)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*