آخرین مطالب
0
امروز
ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان ؛ 6 دلیل برای اثبات !

آیا موجودات فضایی در زمان تمدن‌های قدیمی از زمین ملاقات کرده‌اند؟ در اینجا به بررسی 6 دلیل برای اثبات ارتباط مصریان باستان با بیگانگان خواهیم پرداخت.

امروزه بسیاری از مردم علاقه‌مند به موضوعات مرتبط با بیگانگان و نظریه‌های توطئه هستند. در چند دهه اخیر، بسیاری از کارشناسان عقیده داشته‌اند که تمدن‌های باستانی در تاریخ انسان، مورد بازدید موجودات فضایی قرار داشته‌اند و از نظر آنان، ارتباط مصریان باستان با بیگانگان مسئله‌ای غیر قابل انکار است! مصریان باستان در زمینه‌های مختلفی به پیشرفت‌هایی قابل توجه دست یافتند که برخی از آنان را با تکنولوژی‌های امروزی نیز نمی‌توان توضیح داد. در اینجا قصد داریم به 6 دلیل مختلف برای بررسی ارتباط مصریان باستان با بیگانگان اشاره کنیم.

هر زمانی که به مصریان باستان فکر می‌کنیم، ناخودآگاه تصویری از اهرام خارق‌العاده مصر در ذهن ما شکل می‌گیرد. به راستی مصریان باستان چگونه توانسته‌اند چنین سازه‌های شگفت‌انگیزی را بنا کنند؟ حداقل وسایل مورد نیاز برای بنا نهادن چنین اهرامی، اختراع چرخ است که مصریان باستان حتی از چنین ابزاری نیز محروم بوده‌اند! در نوشته‌های تاریخی می‌خوانیم که برده‌های مصری، بلوک‌های عظیم و سنگین اهرام را بر دوش خود حمل کرده و یکی پس از دیگری آنان را بر روی هم قرار داده‌اند. اما استناد به چنین نوشته‌هایی غیر منطقی و گاه غیر قابل پذیرش به نظر می‌رسد! هریک از بلوک‌های سنگی که هرم جیزه با آن ساخته شده، در حدود 50 تن وزن داشته و از منبعی در فاصله 300 کیلومتر دورتر از مکان ساخت و ساز حمل شده است.

این‌ها از جمله عواملی هستند که ما را به ارتباط مصریان باستان با بیگانگان مشکوک می‌سازند! هرچه بیشتر و بیشتر بر روی عجایب مصر باستان و بسیاری دیگر از بناهای باستانی دقیق می‌شویم، سوالات پیچیده‌تری برایمان مطرح می‌شوند. این مسئله تا جایی پیش می‌رود که از خود می‌پرسیم: آیا هزاران سال پیش، موجودات فضایی بر روی زمین حضور یافته و در میان مردمان آن زمان زندگی کرده‌اند؟ بسیاری بر این باورند که ملاقات فرازمینی‌ها از مردمان مصر باستان پیشرفت‌های چشم‌گیری را برای آنان به همراه داشت که در ادامه آنان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با این فرض، فرازمینی ها چندین هزار سال قبل به زمین آمده و تکنولوژی‌های خود را در اختیار مصریان باستان قرار داده‌اند. اما سوال اینجاست، آیا این تکنولوژی‌ها هم‌اکنون هم در اختیار ما قرار دارد؟ پاسخ این سوال منفی است؛ چرا که هنوز هم امکان ساخت بناهایی همچون اهرام مصر و یا هرم‌های مایاها به کمک ابزارهای امروزی نیز وجود ندارد!

6 دلیل برای اثبات ارتباط مصریان باستان با بیگانگان !

1- اهرام مصر

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

ساخت بناهای عظیم‌الجثه مصر یکی از اعجاب‌آورترین دستاوردهای مصریان باستان بوده و همین حالا نیز بسیاری از سوالات مرتبط با آن، بی‌پاسخ باقی مانده‌اند. بسیاری از مردم بر این عقیده هستند که پذیرش ارتباط مصریان باستان با بیگانگان منطقی‌تر از ارائه پاسخ‌های غیر منطقی است! امروزه مردمان مختلفی از سراسر جهان به طور قطع بر یقین اعتقاد دارند که تکنولوژی به‌کارگیری شده در ساخت اهرام مصر، متعلق به گونه‌ای پیشرفته از موجودات فضایی بوده است.

با این حال دانشمندان بسیاری معتقدند که اهرام مصر در واقع یک آرامگاه برای مردگان بوده، اما تاکنون اثراتی از وجود مومیایی مصریان باستان در این اهرام کشف نشده و حتی هیچ نشانی از هدف اصلی ساخت چنین بناهایی و به خصوص هرم بزرگ جیزه وجود ندارد.

2- هیروگلیف مصری

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

امروزه نوشته‌های مصور و حیرت‌انگیز بسیاری به خط هیروگلیف مصری کشف شده است. برخی از این آثار، شباهت بسیاری به موجودات عجیب و غریب، وسیله‌های پرنده و یا غول‌ها دارند. برای چنین نمادهایی، چندین توضیح غیرمنطقی ارائه شده که هیچ‌یک از آنان به عقیده بسیاری قابل پذیرش نیستند. با این حال، برخی از نمادهای موجود در این هیروگلیف‌ها شواهد مناسبی از ارتباط مصریان باستان با بیگانگان هستند.

3- نظریه توطئه

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

ارتباط مصریان باستان با نظریه‌های توطئه نیز در نوع خود بسیار جالب و تعجب‌آور است! گزارش‌ها حاکی از آن هستند که باستان‌شناسی انگلیسی با نام سر ویلیام پتری (Sir William Petrie)، مجموعه‌ای از مومیایی‌های موجودات فضایی را در خانه خود نگهداری می‌کرده است. برخی نیز می‌گویند که تعدادی از قطعات بشقاب‌ پرنده های موجودات فضایی و مومیایی‌های بیگانگان مصر باستان، در موزه‌ راکفلر اورشلیم نگهداری می‌شود.

4- الکتریسیته

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

پذیرش نحوه ساخت و ساز اهرام مصر با توضیحات امروزی، تا حد بسیاری دور از ذهن هستند. اما این مسئله، تنها نکته عجیب در مورد این هرم‌ها نیست! برخی از نظریه‌پردازان بر این باورند که شواهدی از تکنولوژی‌های فوق پیشرفته نیز در مصر باستان کشف شده است. بر اساس این نظریه، فرعون‌هایی که بر تمدن‌ مصر باستان حکومت می‌کردند، به انرژی الکتریکی دسترسی داشته‌اند! طرفداران این نظریه برای تشریح گفته‌های خود به چراغ دندرا (Dendera Bulb) در معبد الهه هاتور (Hathor Temple) و همچنین باتری‌های باستانی در بغداد استناد می‌کنند.

5- پاپیروس تالی

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

هنوز متقاعد نشده‌اید؟ احتمالا پاپیروس تالی (Tulli Papyrus) توجه شما را به خود جلب خواهد کرد! پاپیروس تالی یک سند مبهم است که وجود بشقاب پرنده های مربوط به موجودات فضایی را در زمان فرعون توتمس سوم (Thutmose III) توصیف می‌کند. با وجود اینکه واقعی بودن این سند از سوی بسیاری رد شده است، هنوز هم تعداد بی‌شماری از مردم در سراسر جهان از این پاپیروس به عنوان یک سند مهم یاد می‌کنند.

6- فهرست پادشاهان تورین

ارتباط مصریان باستان با بیگانگان

اگر هنوز هم دلایل بالا شما را متقاعد نکرده‌اند، فهرست پادشاهان تورین آخرین گزینه‌ای است که مسئله ارتباط مصریان باستان با بیگانگان را به واقعیت نزدیک می‌کند. بر اساس این سند باستانی، خدایان بر روی زمین حضور یافته و بر مردم حکومت می‌کرده‌اند. نکته جالب اینکه 2 خط پایانی این سند، خلاصه‌ای از کل این متن باستانی را توصیف کرده و ما را به یاد لیست پادشاهان سومر می‌اندازد.

۱۵ دیدگاه

 1. جنیان بودن که کمک کردن برای ساختن اهرام، موجودات بیگانه و فضایی و UFO یک دروغ بزرگ رژیم صهیونیستیه (که برنامه هایی پشتش دارن)

  (-2)
 2. ببینید وجود موجوداتی غیر از انسان اثبات شده ولی اینکه با مصریان ارتباط داشتن معقول نیس اولا نزدیک ترین سیاره ای که توسط ناسا کشف شده و امواج رادیویی دریافت شده از اون سیاره پنجاه سال نوری با زمین فاصله داره چه دلیلی داره یه عده اون فاصله رو حالا با هروسیله ای که با سرعت نور حرکت کنه که تقریبا از نظر علمی غیر محتمل هستش یا از طریق مثلا کرم چاله که میان بر بزنن بیان به مصریها کمک کنن که هرم بسازن واقعا عقلانی نیس اگه یه موجوداتی باشن که اینقد پیشرفته باشن که از طریق کرم چاله که در حد یه تئوریه بتونن بیان پس انسان مخصوصا انسان چند هزار سال پیش در مقایسه با اونا مث فرق انسان با یه مورچه هستش الان چه لزومی داره دانشمندا جمع بشن و به مورچه کمک کنن که مثلا یه لونه یا کولونیه بزرگی بسازه و مورچه های بعدی که میان تعجب کنن عجب کولونی عجیب غریبی چند سال پیش ساخته شده میدونید اگه اونا اینقد پیشرفته باشن دلیلی ندارن با انسانها که مقابل تکنولوژی اونا صفر هستش بخوان رابطه برقرار کنن اگرم بخوان رابطه داشته باشن با یه موجوداتی ارتباط برقرار میکنن که از خود اونا پیشرفته تر باشن پس واقعا همه این ادعاها بی پایه و اساس و غیر علمیه

  (0)
 3. انسان های اون موقع چجوری مختصات ستاره هارو میفهمیدن بنظر من که آقا معین راست میگه برای نشون دادن محل فرازمینی هابوده چون شاید اون موقع جادوگر وجود داشته که میتونسته با بیگانگان ازتباط ذهنی برقرار کنه و بعد اونا میومدن و با انسان های اون موقع هرم میساختن وگرنه چرا باید محل هرم ها دقیقا با محل ستاره ها یکی باشه
  ؟؟؟

  (1)
 4. به نظر من این واقعا وجود داره ی کتاب هست به اسم اسرار بشقاب های پرنده که به وضوح نشون میده بشقاب پرنده ها از فراز اسمون کره ما رد شدن از نویسنده ممنونم به خاطر توضیحات

  (3)
 5. متن کاملا غیر علمی و استنادش تنها به باورهای عمومی مردم بود
  اینکه مردم دنیا به یه چیزی باور داشته باشن اونم جای شک وجود داره که اصلا چنین باورهای خیالی ای عمومیت داشته باشه!!!
  در مورد اهرام مصر هم اطلاعات غلطی دارین
  توضیحات باستان شناسانه بسیار خردپذیر تر از چیزیه که شما نوشتین

  (-3)
 6. این یه معمایی هستش که فکر نکنم بشر بتونه تا سال های آینده حلش کنه چونکه یه سری طرفدار یوفو هستن میان مدرکهای نسبتا معقولانه میارن که نظرشون درسته یه سریا هم که منکر موجودات فرا زمینی هستن همین مدرکهای چرخ و غلتاندن با چوب رو وسط میکشن
  ممنون

  (1)
 7. بین طرفین بود درود بر نویسنده

  (4)
 8. متن کاملا غیر علمی و توهمی بود. اولا کسی مدعی حمل سنگ های بزرگ بر دوش انسان نشده در تاریخ. دوما مستند های باستان شناسی نظریات منطقی از نحوه ی ساخت اهرام و اینکه ساخت این بنا ها تا سالهای زیادی توسط چه تعداد کارگر انجام شده. حتی شهرک های صنعتی که مخصوص کارگران ساختمانی این اهرام بوده در کنار اهرام پیدا شده. معدن سنگ در نزدیکی اهرام قرار داشته و سنگ های بزرگ روی چوب ها غلتانده میشده. و روی سطوح شیبدار از شن به محل اصلی خود منتقل میشده. برای حرکت هر سنگ ده کارگر نیاز بوده که از سرتاسر مصر علیا و سفلی برای کارگری به محل ساخت میرفتند. و باعث میشده اولا به خدای خود خدمتی کرده باشند و دوما از مالیات معاف شوند. لذا کارگاه ساختمانی بزرگی با تعداد نفرات کافی برای ساخت اهرام طی بیست و اندی سال فراهم آمده. در خصوص هیروگلیف چقدر سطحی نوشتید متن رو نوشتید برخی از نماد ها به شکل طبیعی نیستند و نتیجه گرفتید کار بیگانه هاست :)))) بقیه ی متن هم که کاملا واضحه از سر لینت قلم نوشته شده برای جذب مخاطب. نکنید این کارو. ناپسنده.

  (-4)
 9. فوق العاده بود ممنون از مطالبتون-عاشقتونم
  با توجه به اینکه نقشه ی اهرام بزرگ و کوچک مصر با صور فلکی شکارچی(جبار) همخوانی دارن(3 ستاره در کمربند میانی صور فکلی شکارچی همون 3 هرم بزرگ و بقیه مقربه های کوچیکتر رو تشکیل دادن-با توجه به تصاویر ماهواره ای دقیق) میشه گفت هدف از ساختن این اهرام اشاره به جایی که فرازمینی هایی که با مصریان در ارتباط بودن بگن از کجا اومدن و چند دلیل دیگه که بعدا مشخص میشه

  (5)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*