آخرین مطالب
0
امروز
یوفوی سیگاری شکل

پرواز یوفوی سیگاری شکل در نزدیکی پایگاه محرمانه ارتش آمریکا

اخیرا رسانه‌ها از پرواز یوفوی سیگاری شکل در نزدیکی پایگاه محرمانه ارتش آمریکا خبر داده‌اند. این شی ناشناس پرنده، مدتی بعد در آسمان ناپدید شده است!

سال‌هاست که نظریه‌پردازان توطئه بر این باورند که دولت آمریکا طی اقداماتی محرمانه، با موجودات فضایی در ارتباط بوده و از تکنولوژی‌های آنان به طور مخفیانه بهره می‌برد. به عقیده آنان، بیگانگان از زمین ملاقات کرده و هم اکنون نیز تعدادی از آنان در سیاره ما حضور دارند. اخیرا گزارش مربوط به یوفوی سیگاری شکل در نزدیکی پایگاه محرمانه ارتش آمریکا، سر و صدای بسیاری را در میان علاقه‌مندان به پا کرده است.

این شی ناشناس پرنده با ظاهری سیگاری شکل در آسمان ظاهر و ناگهان ناپدید شد! همین رویداد عجیب و غریب باعث شد که موج عظیمی از سوالات در این باره مطرح شوند. یوفولوژیست‌ها بر این باورند که این شی ناشناس پرنده همزمان با گشوده شدن کرمچاله‌ای فضایی در آسمان ظاهر گشته و سپس به کمک همین کرمچاله مجددا ناپدید شده است.

با اولین گزارشات رسمی از پرواز یوفوی سیگاری شکل در نزدیکی پایگاه محرمانه ارتش آمریکا، سازمان همه‌جانبه یوفو (MUFON) بررسی این پرونده را در دستور کار خود قرار داد.

اولین شاهد این ماجرا، فردی ناشناس از مسکیت، نوادا (Mesquite, Nevada) بود که گزارش رسمی آن را به سازمان MUFON ارائه کرد. در اظهارات او آمده است که این یوفوی سیگاری شکل از ابعاد دیگری از جهان وارد آسمان این ایالت شد و مدتی بعد نیز به کمک همین کرمچاله ناپدید گشت. او همچنین اظهار کرد که این یوفوی سیگاری شکل پس از آزمایشات جت‌های جنگنده در پایگاه نیروی هوایی نلیس (Nellis Air Force Base) در آسمان ظاهر شد و افراد بسیار زیادی موفق به مشاهده آن شدند.

نظریه‌پردازان توطئه بر این باورند که پایگاه نیروی هوایی نلیس درست همان منطقه‌ای است که دولت آمریکا تحقیقات محرمانه خود را بر روی تکنولوژی‌های  فرازمینی‌ها انجام می‌دهد. به عقیده آنان، تعدادی از فرازمینی‌ های قدبلند سفید (Tall Whites) در زمین حضور یافته و در این پایگاه با نیروی هوایی ارتش آمریکا همکاری می‌کنند. بیگانگان در ازای دریافت برخی منابع زمینی، تکنولوژی‌های خود را در اختیار نیروی هوایی ارتش آمریکا قرار می‌دهند.

یوفوی سیگاری شکل

شاهد عینی این ماجرا در این باره می‌گوید که آغاز این رویداد به ساعت 08:17 بعدظهر برمی‌گردد. او در خانه تلویزیون تماشا می‌کرد و دخترش در بیرون از خانه با دوستان خود در حال بازی بود. در این زمان، رویدادهای عجیب و غریبی رخ می‌دهند که شرح دقیقی از آنان را در زیر می‌خوانید:

در حال تماشای تلویزیون بودم که سر صدای بسیاری در خارج از خانه به راه افتاد. با مراجعه به بیرون، متوجه شدم که یک هواپیمای جنگنده در بالای آپارتمان قرار دارد. حتی می‌شد شعله آتش خارج شده از قسمت انتهایی این جت را به دلیل نزدیک بودن بسیار به سطح زمین مشاهده کرد. این رویداد تا 45 دقیقه به طول انجامید و 2 جت جنگنده در آن حضور داشتند. سر و صدای این آزمایش یا مانور به قدری زیاد بود که ده‌ها نفر از ساکنین به بیرون آمده و به تماشای آن پرداختند. بعد از مدتی این جت‌ها به سمت پایگاه رفتند و همه چیز به حالت طبیعی خود بازگشت.

بعد از این رویداد بود که صدای یکی از همسایه‌ها توجه مرا به خود جلب کرد. او با صدای بلند از وجود یک شی عجیب و غریب خبر می‌داد که هیچ شباهتی به اجسام زمینی نداشت! این شی ناشناس پرنده در بالای یک ساختمان سه طبقه‌ای قرار داشت که همانند یک لوله طولانی و بلند به نظر می‌رسید.

طول این لوله طولانی و درخشان در حدود 20 متر بود. اندازه این لوله بزرگ به گونه‌ای بود که می‌شد یک ساختمان سه طبقه را بر روی آن قرار داد و جا به جا کرد! این شی ناشناس به سمت من در حرکت بود و در نهایت با یک چرخش ناپدید شد. من حدس می‌زنم که در این زمان کرمچاله‌ای در آسمان ظاهر گشت و این یوفوی سیگاری شکل را ناپدید ساخت.

سازمان MUFON سعی دارد این پرونده را با بررسی اظهارات سایر افراد حاضر در این رویداد به یک جمع‌بندی نهایی برساند. یکی از کارشناسان در این باره می‌گوید که این یوفوی سیگاری شکل احتمالا به دلیل دارا بودن ویژگی‌هایی منحصر به فرد قادر به نامرئی ساختن خویش بوده و ممکن است با بهره‌گیری از ویژگی‌های نوری، خود را از دید دیگران پنهان سازد.

اشیای ناشناس پرنده یا یوفو در اشکال گوناگونی از سوی بسیاری مشاهده شده‌اند، از جمله معروف‌ترین آنان می‌توان به یوفوی سیگاری شکل، مثلثی شکل، بشقاب پرنده‌های فضایی و … اشاره کرد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا سرنشینان این شی ناشناس از ابعاد دیگری از جهان به ملاقات ما زمینیان آمده بودند؟

۱۴ دیدگاه

 1. ما انسانها انقدر خود خواهیم که فکر میکنیم تنها موجودات هوشمند جهانیم و من معتقدم که قبل از پیدایش زمین
  حیات در کهکشانهای دیگر وجود داشته و به تکنولژیهایی
  دست پیدا کردند که از ذهن ما زمینیها خارج هست و تعداد و نوعشان هم زیاد و هر کدام از نقاط مختلفی برا تحقیقات به
  زمین هم می آیند.

  (4)
 2. با توجه به تاریکی شب میتونه یه بادکنک بزرگ باشه که توسط هواپیما در آسمان رها شده ومثل تشک بادی خودکار بادمیشه
  این دید مثل این میمونه که از کرمچاله گذر کرده و بازهم باتوجه به تاریکی شب بهو بادش خالی میشه انگار به درون کرمچاله برگشته.البته من منکر وجود یوفو نیستم اما باور نمیکنم انقدر تابلو بیاد وبره .این یه ژست نظامیه

  (-3)
 3. بنظر من اینها ایندگان ما هستن ک ب بعد چهار دست پیدا کردن و تونستن در آن سفر کنند

  (-1)
 4. سیگار شکل بهتر از سیگاری شکله 😀

  (1)
 5. این چیزایی که مرتب به اسم یوفو و فرازمینی در سایتها اورده میشه در واقع نمودی از وجود اجنه است که همراه ما در زمین زندگی میکنند منتهی در بعد چهارم و گاه و بیگاه در اثر تلاقی بعد سوم و چهارم ما هم درک میکنیم

  (-18)
 6. تمام اجسامی که در طول تاریخ اخیر در عصر جدید به عنوان یوفو دیده شده اثر آزمایشات نیروهای پایگاه آمریکائی موسوم به جی یو آر هستند

  (-6)
 7. والا چی بگیم . امریکا با بیگانگان همکاری میکنه ؟ پس اگه اینطوره چرا در برابر برخی کشورهای زیر جهان سوم یاغی کم میاره . یا در برابر روسیه و چین !!

  (3)
 8. shoma agar video ye makkinon ro bebinid mifahmid ke ufo ye sigary shekl vojood dare…..

  (1)
 9. خخخ این چه پایگاه محرمانه ای هست که همه ازش خبر دارن

  (13)
 10. احتمال داره ساخته خود امریکا باشه که محرمانه تولید میشه

  (7)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*